Milada Karez, Štěpán Málek - Pexeso – Hudební nástroje

Neohodnotené
 
 
Pexeso je vytlačené na veľmi kvalitnom tvrdom papieri, keďže predpokladáme, že ho chcete využívať dlhodobo. Veľkosť je 3× A4, skladané na tri diely.
Dostupnosť Skladom
€3,30    
Kategória Domina, karty, pexesá
Záruka 24 mesiacov
 

Metodické pokyny:

Hravou formou sa deti zoznamujú s rôznymi hudobnými nástrojmi a zároveň si precvičujú pamäť. Uvedené názvy nástrojov vychádzajú zo všeobecne používaných termínov, napr. pozauna – trombone, hoboj – oboe, trúbka – trumpet a i. Pexeso je možné využiť aj na výučbu anglického jazyka (názvy nástrojov sú na jednej kartičke česky a na druhej anglicky).

Tip:

Môžeme vybrať potrebné hudobné nástroje na precvičenie a postupne podľa potreby pridávame ďalšie. Obrázky je možné využiť i na iné aktivity, napr. skladanie jednotlivých nástrojov vedľa seba podľa nástrojových skupín. Pexeso umožňuje zábavnejšiu formu hudobného vzdelávania tak v školách, ako aj doma. Dieťa si spája vizuálnu podobu nástroja s jeho názvom.

Pexeso obsahuje 64 jednotlivých kariet, ktoré tvoria celkovo 32 dvojíc.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: