Martin Vozar - Hudobná výchova 1

Neohodnotené
 
  • 1 z 7
 

Pracovné zošity sú určené na výučbu hudobnej výchovy v ZŠ.

Dostupnosť Skladom (30 ks)
€0,60    
Kategória Pracovné zošity
Záruka 24 mesiacov
 

Pracovné zošity sú určené na výučbu hudobnej výchovy v ZŠ. Učivo je predkladané zrozumiteľnou a deťom prístupnou formou. Zošity obsahujú základné hudobné poznatky, ktoré sú následne precvičované v konkrétnych úlohách. Jednotlivé kapitoly sú prehľadne usporiadané a majú na seba nadväznosť. Pracovné zošity sa neobmedzujú iba na písanie nôt, ale sú tu tiež zastúpené poznatky o hudobných nástrojoch a skladateľoch. Dôležitým prvkom sú hudobné doplňovačky a zaujímavosti. Zošity doplňujú fotografie hudobných nástrojov a portréty skladateľov.
Pracovný zošit Hudobná výchova 1 je určený pre 3. – 5. triedu základných škôl. Úlohy sú zamerané na precvičovanie nôt a pomlčiek, rozoznávanie taktov, spoznávanie hudobných nástrojov a skladateľov. Na konci zošita je opakovanie, ktoré zhŕňa prebraté učivo.
Cieľom pracovných zošitov je osvojenie základných hudobných poznatkov prístupnou formou. Žiakom sú predkladané základné informácie, ktoré je možné podľa potreby ďalej doplňovať a rozvíjať.
Pracovné zošity sú v porovnaní s inými výučbovými materiálmi cenovo veľmi dostupné všetkým žiakom v triede. Rozsah 52 strán.

Hmotnosť 0.81 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: