Martin Vozar - Hudobná výchova 2

Neohodnotené
 
  • 1 z 7
 

Pracovné zošity sú určené na výučbu hudobnej výchovy v ZŠ.

Dostupnosť Skladom (370 ks)
€0,60    
Kategória Pracovné zošity
Záruka 24 mesiacov
 

Pracovné zošity sú určené na výučbu hudobnej výchovy v ZŠ. Učivo je predkladané zrozumiteľnou a deťom prístupnou formou. Zošity obsahujú základné hudobné poznatky, ktoré sú následne precvičované v konkrétnych úlohách. Jednotlivé kapitoly sú prehľadne usporiadané a majú na seba nadväznosť. Pracovné zošity sa neobmedzujú iba na písanie nôt, ale sú tu tiež zastúpené poznatky o hudobných nástrojoch a skladateľoch. Dôležitým prvkom sú hudobné doplňovačky a zaujímavosti. Zošity doplňujú fotografie hudobných nástrojov a portréty skladateľov.
Pracovný zošit Hudobná výchova 2 nadväzuje na predchádzajúci diel a je určený pre 5. – 6. triedu základných škôl. Žiaci doplňujú noty (výšku i dĺžku), názvy nôt a pomlčky. Kapitoly o hudobných nástrojoch sú doplnené o nové poznatky. Je tu zastúpené učivo, ktoré opisuje orchester a prácu dirigenta, spevácke zbory, spevné hlasy a i. Zošit obsahuje životné osudy a diela známych skladateľov. Ku každému skladateľovi je pridaný námet na počúvanie.
Cieľom pracovných zošitov je osvojenie základných hudobných poznatkov prístupnou formou. Žiakom sú predkladané základné informácie, ktoré je možné podľa potreby ďalej doplňovať a rozvíjať.
Pracovné zošity sú v porovnaní s inými výučbovými materiálmi cenovo veľmi dostupné všetkým žiakom v triede. Rozsah 52 strán.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: