Martin Vozar – Hudobná náuka 4 (20 kusov a viac)

Neohodnotené
 
  • 1 z 7
 

Zošity obsahujú základné poznatky o hudobných nástrojoch, speváckych zboroch, symfonickom a komornom orchestri.

Dostupnosť Skladom
€1,80    
Kategória Pracovné listy a zošity
Záruka 24 mesiacov
 

Pracovný zošit pre štvrtý ročník hudobnej náuky v ZUŠ. Učivo je spracované prehľadne (názorne vysvetlené pojmy a predpísané príklady so zadaním). Úlohy vychádzajú z tretieho zošita a sú doplnené o nové poznatky. Žiaci si precvičujú intervaly, kvintakordy a ich obraty.
Zošity obsahujú základné poznatky o hudobných nástrojoch, speváckych zboroch, symfonickom a komornom orchestri. Rytmické cvičenia nadväzujú na zošit Hudobná náuka 3 a sú doplnené zaujímavými úlohami zameranými na osminové a šestnástinové noty, trioly, bodkovaný rytmus, trojosminový a šesťosminový takt. Žiaci svoje vedomosti využijú v hudobných kvízoch, doplňovačkách a hudobných hádankách. Zošity sú doplnené portrétmi hudobných skladateľov. Zošity sú doplnené nápaditými grafickými symbolmi a obrázkami hudobných nástrojov.

Rozsah 84 strán.

Dvadsať a viac kusov za akčnú cenu.

Prehľad učiva:

Tónová sústava, tóny základné a odvodené, durové stupnice, molové stupnice, kvintakord, obraty kvintakordu, intervaly, transpozície, dominantný septakord, hudobné názvoslovie, hudobné nástroje, orchester, hudba vokálna a inštrumentálna, melodické ozdoby, opera, opereta, balet, skladatelia a diela.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: